Skip to content Skip to footer

GLENFIDDICH 30 | SUSPENDED TIME

CZĘSTO UWAŻA SIĘ, ŻE CZAS JEST NIEODPRACOWANĄ SIŁĄ. SEKUNDY, MINUTY, GODZINY PRZEMIJAJĄCE SIĘ LICZBY NA CYFRZE ZEGARA, STAŁYCH SIĘ ODLEGAJĄ. ALE W RĘKACH INDYWIDUALNEGO CZAS ZATRZYMUJE SIĘ. TO COŚ NASZ SŁODOWY MISTRZ ROZUMIE DOBRZE. TRZYDZIEŚCI LAT TEMU POŁOŻYŁ DUCHA, ABY STWORZYĆ PRZYKŁADOWY SINGLE SŁODOWY. PO TRZECH DEKADACH DOJRZEWANIA PACJENTA NADSZEDŁ DECYDUJĄCY MOMENT. GLENFIDDICH 30 JEST SZCZYTEM TEGO PROCESU. WIĘCEJ NIŻ PO PROSTU NAJWYŻSZEJ CIECZY, TO PRZEWIDYWANIE, OCZEKIWANIE, PRZEWIDYWANIE UCIELENIONE. TRZY DEKADY SCHWYCONE. CZAS ZATRZYMAŁ SIĘ NA ZAWSZE. ARESZTOWANY I ARESZTOWANY. DOŚWIADCZENIE, KTÓRE SMAKUJE. TRZYDZIEŚCI LAT NASZEJ MAVERICK, ZAWIESZONE W CZASIE.

KOLOR: Bogaty brązowy

ZAPACH: Znakomicie zorganizowana równowaga obfitego dębu w połączeniu ze słodkimi, subtelnymi nutami sherry.

SMAK: Głębokie, drzewne smaki przeplatane delikatnymi akcentami kwiatowymi, w złożonej kombinacji.

FINISZ: Ciepły, miodowy i wyjątkowo trwały.

GRAFICZNE I WYRAZISTE, 30-LETNIE OPAKOWANIE ZEWNĘTRZNE GLENFIDDICH TO KAPSUŁKA, KTÓRA OTWIERA MOMENT DOJRZEWANIA W CAŁEJ PIĘKNOŚCI.

PROJEKT PRZYWOŁUJE WIZERUNEK RUCHOMYCH WSTĄŻEK, ZAMKNIĘTYCH W CZASIE, BY TWORZYĆ ELEGANCKIE WYCIĘTE OKNA, ODKRYWAJĄCE WEWNĄTRZ REGAL KARAFKI. DYNAMICZNE LINIE I ZŁOŻONA STRUKTURA TWORZĄ ILUZJĘ, ŻE BUTELKA JEST ZAWIESZONA BEZ WYSIŁKU W POWIETRZU.

Go to Top